4. aukció
Patkó Károly Speziai-öböl Olaszország tengerpart
70

Patkó Károly (1895-1941)

Spezia-i öböl

Tempera, fa, 60x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

Kiállítva: – Nemzeti Szalon, 1932. – Országos Magyar Szépművészeti Múzeum Kiállítása, Krakkó, 1939.

Említve: XX. századi magyar festészet és szobrászat Képzőművészeti Kiadó, 1986. Szerkeszti: Csaba Géza 245. oldal

48

Patkó Károly (1895-1941)

Házak a völgyben, 1924

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
147

Patkó Károly (1895-1941)

Subiaco környékén

Kikiáltási ár: 380 000 Ft