14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Ottó László geometria
88

Ottó László (1966)

Spirális négyzetek, 2021

Akril, vászon, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Spiral-by-squares 2021 Laszlo Otto
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
Ottó László: Origo-metrum; A geometria élő terében. Virág Judit Galéria, Budapest, 2022. február 4-25.