61. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Sportolók, 1940
144

Gábor Jenő (1893-1968)

Sportolók, 1940

Olaj, vászon fán, 39,5x79,5 cm
Jelezve balra lent: Gábor J. 1940
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft