10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Ottó László (1966) Squares-in-square (space), No. 12., 2020
29

Ottó László (1966)

Squares-in-square (space), No. 12., 2020

Akril, vászon, 90 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: Squares-in-square [space] [202005-a] 2020 Laszlo Otto No. 12
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft