22. aukció
Vén Emil (1902-1984) St. Tropez, 1967
119

Vén Emil (1902-1984)

St. Tropez, 1967

Olaj, karton, 86x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vén St. Tropez, jelezve hátoldalon: Vén Emil 1967 St. Tropez
Kikiáltási ár: 340 000 Ft