48. aukció
Ország Lili (1926-1978) Stanzák I., 1971
79

Ország Lili (1926-1978)

Stanzák I., 1971

Olaj, farost, 79x40 cm
Jelezve jobbra lent: Ország Jelezve hátoldalon: Ország Lili \\\\\\\\\\\\\\\\
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

PROVENIENCIA: •Artex Artbureau. Budapest – Galleria Viotti, Torino KIÁLLÍTVA: •Ország Lili kiállítása. Műcsarnok, Győr, 1971. május, katalógus: 29. •Kondor-Ország-Varga Kiállítás. ULUH Szalon, Zágráb, 1971., kata