A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Bernáth Aurél (1895-1982) Starnbergi tó, 1926
28

Bernáth Aurél (1895-1982)

Starnbergi tó, 1926

Olaj, vászon, 81,5x100 cm
Jelezve jobbra lent:BA