74. Téli aukció
Fenyő Andor Endre Stockholm, utcakép
23

Fenyő Andor Endre (1904-1971)

Stockholmi utcai forgatag, 1942

Olaj, farost, 91,5 x 61 cm
Jelezve jobbra lent: Fenyő 42
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft