34. aukció
Gaál Ferenc (1891-1956) Strand, 1925
5

Gaál Ferenc (1891-1956)

Strand, 1925

Olaj, fa, 35x49 cm
Jelezve balra lent: Gaál F. 925
Kikiáltási ár: 340 000 Ft