24. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Strandolás, 1958
204

Gadányi Jenő (1896-1960)

Strandolás, 1958

Olaj, papír, papírlemezen, 31x44 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 958
Kikiáltási ár: 240 000 Ft