19. aukció
Vaszary János strandkép nyár nők
10

Strandoló hölgyek

Színezett rézkarc, 31x23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János, jelezve balra lent: Prihoda sc.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft