23. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Strandolók
17

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Strandolók

Akvarell, tus, papír, 15x21 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 100 000 Ft

15

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Olasz táj figurákkal

Kikiáltási ár: 260 000 Ft
90

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Hegyvidék folyóval

Kikiáltási ár: 300 000 Ft