22. aukció
Mattioni Eszter (1902-1993) Strandon
19

Mattioni Eszter (1902-1993)

Strandon

Akvarell, papír, 19,5x29,5 cm
Jelezve balra lent: Mattioni E.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft