8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Szántó Piroska (1913-1999) Strelícia
114

Szántó Piroska (1913-1999)

Strelícia

Olaj, vászon, 100 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Szántó Piroska
Jelezve hátoldalon: Strelícia, Szántó Piroska
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 200 000 Ft