2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Halász Károly (1946-2016) Struktúra, 1981-82 körül
84

Halász Károly (1946-2016)

Struktúra, 1981-82 körül

Olaj, vászon, 84x87 cm, 169x87 cm, 84x87 cm
Jelezve jobbra lent: Halász K
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft