22. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Sudár fák, 1940
131

Basilides Barna (1903-1967)

Sudár fák, 1940

Olaj, vászon, 66x55 cm
Jelezve balra lent: Basilides Barna 1940
Kikiáltási ár: 280 000 Ft