61. aukció
Berkes Antal (1874-1938) Sugárút
84

Berkes Antal (1874-1938)

Sugárút

Olaj, papírlemez fán, 69,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Berkes A.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft