65. aukció (2020. december)
Telepy Károly (1828-1906) Sümeg vára, 1891
79

Telepy Károly (1828-1906)

Sümeg vára, 1891

Olaj, vászon, 76x142,5 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 891
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

Aukcionálva:

BÁV 82. Aukció, 191. tétel (1990), (Sümeg vára címen)

Feltehetően kiállítva:

Telepy kiállítás az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat rendezésében, Műcsarnok, Budapest, 1906., katalógus: 340. (Sümeghi várrom vagy 352. Sümegh vára címen)

Telepy Károly hagyatékának kiállítása, Könyves Kálmán Szalon, Budapest, 1907. február, katalógus: 8. (Sümegh vára címen)