58. aukció
Soós Tamás (1955-) Suspence, 1985
52

Soós Tamás (1955-)

Suspence, 1985

Olaj, vászon, 149,5x131 cm
Jelezve jobbra lent: Soós
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft