18. aukció
Román György (1903-1981) Sütkérező
185

Román György (1903-1981)

Sütkérező

Olaj, farost, 91x62 cm
Jelezve jobbra lent: Román György, Jelezve hátoldalon: Román György Sütkérező
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft