23. aukció
Fenyő Andor Endre (1904-1971) Svéd háztetők, 1941
144

Fenyő Andor Endre (1904-1971)

Svéd háztetők, 1941

Olaj, papírlemez, 78x64 cm
Jelezve jobbra lent: Fenyő 41
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Fenyő A. Endre kiállítása, Ernst Múzeum, Budapest, 1964. január, katalógus: szám nélkül