35. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Svinka völgye, 1864
169

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Svinka völgye, 1864

Olaj, vászon, 33,5x46 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft