Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Konok Tamás (1930-2020) Synthesé IV., 1979
41

Konok Tamás (1930-2020)

Synthesé IV., 1979

Olaj, vászon, 32x37 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 79/37