Kortárs aukció 2019
Konok Tamás (1930-2020) Synthése V., 1979
102

Konok Tamás (1930-2020)

Synthése V., 1979

Olaj, vászon, 32,5x37 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 79/38
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet.  Virág Judit Galéria, Budapest,  2019. május 24. – június 29., katalógus nélkül