Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szabadban, 1911 körül
89

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szabadban, 1911 körül

Olaj, vászon, 121,5x140 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba