26. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Szabadtéri színpad
170

Scheiber Hugó (1873-1950)

Szabadtéri színpad

Akvarell, pasztell, papír, 59x43 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft