8. aukció
Székely Bertalan (1835-1910) Szadai táj
48

Székely Bertalan (1835-1910)

Szadai táj

Olaj, vászon, papírlemezen, 38,5x50 cm
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Védett

Kiállítva: Székely Bertalan emlékkiállítás 1927 február, Műcsarnok