33. aukció
Egry József (1883-1951) Szajna-part, 1906
159

Egry József (1883-1951)

Szajna-part, 1906

Olaj, vászon, papírlemezen, 50,5x50 cm
Jelezve balra fent: Egry József Paris 906, olaj papírlemez
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft