A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Czóbel Béla (1883-1976) Szajna-part, 1925
49

Czóbel Béla (1883-1976)

Szajna-part, 1925

Olaj, vászon, 65x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel