15. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szajna-part, 1935
128

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szajna-part, 1935

Olaj, vászon, 42,5x49,5 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba Paris 935
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft