9. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Szajna-part
176

Orbán Dezső (1884-1987)

Szajna-part

Olaj, vászon, 46x38 cm
Jelezve balra lent: D Orbán Paris
Kikiáltási ár: 650 000 Ft