50. Jubileumi Aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Szajna-part
178

Tibor Ernő (1885-1945)

Szajna-part

Olaj, vászon, 53x79,5 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft