59. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Szajna part uszályokkal
6

Schönberger Armand (1885-1974)

Szajna part uszályokkal

Olaj, karton papírlemezen, 38x42 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Aukcionálva:

¦ BÁV 33. árverés, 226. tétel

137

Kártyázók

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
157

Asztali csendélet

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
207

Város a domboldalon

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft