27. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Szajnaparton, 1899
37

Bruck Lajos (1846-1910)

Szajnaparton, 1899

Olaj, fa, 46x37,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck Lajos Paris 1899
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft