21. aukció
László Fülöp (1869-1937) Szakállas férfiportré
48

László Fülöp (1869-1937)

Szakállas férfiportré

Olaj, vászon, 63x45 cm
Jelezve balra lent: Laub
Kikiáltási ár: 320 000 Ft