9. aukció
Fajó János (1937-2018) Szalag, 1969, '84
53

Fajó János (1937-2018)

Szalag, 1969, '84

Olaj, vászon, 90x90 cm
Jelezve hátul: Fajó János
Kikiáltási ár: 440 000 Ft