50. Jubileumi Aukció
Tihanyi Lajos életkép
156

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Szalmakalapos ifjú, 1907

Olaj, vászon, 83x90 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L. 07
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 16 000 000 Ft

54

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Szajnai csónakosok, 1907

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft