A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Perlmutter Izsák (1866-1932) Szalon, 1910-es évek
88

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Szalon, 1910-es évek

Olaj, vászon, 105x85 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter Izsák