Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Szalonban, 1910-es évek eleje
12

Kádár Béla (1877-1956)

Szalonban, 1910-es évek eleje

Olaj, karton, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla