30. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Szalonban
228

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Szalonban

Olaj, karton, fán, 74,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft