6. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Szalonnás csendélet, 1940 körül (címváltozat: Csendélet késsel)
68

Ámos Imre (1907-1944)

Szalonnás csendélet, 1940 körül (címváltozat: Csendélet késsel)

Olaj, vászon, 46,5x58 cm
Jelezve balra lent: Ámos 1941 (?)
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft