13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Müller Árpád kortárs aukció
37

Müller Árpád (1961-2006)

Szalonzene, 1985

Olaj, vászon, 100,5 x 70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Müller '85
Jelezve hátoldalon: Müller Árpád "Szalonzene", 1985. XI. 11.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft