68. Aukció
Spányik Kornél (1858-1943) Szamárhegyen (Pozsony), 1910
36

Spányik Kornél (1858-1943)

Szamárhegyen (Pozsony), 1910

Olaj, fa, 20,5 x 29 cm
Jelezve jobbra lent: Spányik C.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

– A Pozsonyi Képzőművészeti Egyesület XXIII. Kiállítása, Pozsony, Bellevue, 1910. május 15-29. (kat. 107. Szamárhegyen)