22. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Szántás, 1984
122

Szabó Vladimir (1905-1991)

Szántás, 1984

Olaj, farost, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir 84
Kikiáltási ár: 280 000 Ft