Best of Mű-Terem
Bruck Lajos (1846-1910) Szappan buborék, 1880-as évek
11

Bruck Lajos (1846-1910)

Szappan buborék, 1880-as évek

Olaj, vászon, 117x81 cm
Jelezve balra lent: Bruck Lajos