13. aukció
Balla Béla (1882-1965) Szász kisvárosi utca délelőtti fényben
40

Balla Béla (1882-1965)

Szász kisvárosi utca délelőtti fényben

Olaj, vászon, 90x101,5 cm
Jelezve balra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 750 000 Ft