36. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Szatmári piactér hóesésben, 1916
22

Boromisza Tibor (1880-1960)

Szatmári piactér hóesésben, 1916

Olaj, papír kartonon, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: 1916 Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft