6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Klimó Károly (1936-) Szaturnusz, 1997
66

Klimó Károly (1936-)

Szaturnusz, 1997

Olaj, tempera, papír, 103 x 78 cm
Jelezve jobbra lent: Klimó Károly 1997
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 000 000 Ft