6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Szüts Miklós 1945- Százezer beszélő (Göncz Árpád cellája)
6

Szüts Miklós (1945)

Százezer beszélő (Göncz Árpád cellája)

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve balra lent: Százezer beszélő, Jelezve jobbra lent: Szüts, Hátoldalon felirat: 97/20
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft