24. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Szecessziós női portré, 1910
147

Gábor Móric (1889-1987)

Szecessziós női portré, 1910

Olaj, vászon, 47,5x38 cm
Jelezve balra lent: Gábor Mór 1910
Kikiáltási ár: 180 000 Ft